O Autorce

Tak więc, jestem Danni. Moje prawdziwe imię brzmi Weronika. Uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum. Moje plany na najbliższą przyszłość to dostanie się do liceum na profil humanistyczno-historyczny. Nie wiąże swojej przyszłości z grafiką. Traktuję to jak hobby, pasję. Uwielbiam gotować i też chciałam właśnie iść do szkoły gastronomiszczej, jednak humanistyka jest bliżej mojemu sercu.

Jestem zwykłą piętnastolatką. Kocham spotykać się z przyjaciółmi kiedy tylko mam okazję. Jestem też strasznie dziecinna. Bajki Disney'a to życie. Amen. Mam bardzo dużo ulubionych artystów. Miedzy innymi: 5 Seconds Of Summer ♥ Miley Cyrus ♥ Ed Sheeran ♥ One Direction ♥ Green Day ♥ Coldplay ♥ Arctic Monkey i wiele innych. Nie mam określonego gustu muzycznego. Zresztą jak napisałam wyżej. W jednej chwili słucham spokojnych piosenek One Direction, w drugiej Green Day czy Nirvany.


Nie wiem czy jestem typowa, jak wszyscy. Chyba każdy jest orginalny i jedyny w swoim rodzaju. I ja właśnie taka jestem, jedyna w swoim rodzaju. Jestem kapryśna, leniwa, nie pomysłowa, dziecinna, słabo zawieram nowe przyjaźnie, obrażalska ale i miła, sympatyczna, nieśmiała, pomocna i wiele innych.

Cześć, jestem Danni, a Ty właśnie miałeś okazję poznać osobę, która chciała pozostać anonimowa w interniecie ale jej się nie udało. ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Followers