O Autorce

Tak więc, jestem Danni. Moje prawdziwe imię brzmi Weronika. Uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum. Moje plany na najbliższą przyszłość to dostanie się do liceum na profil humanistyczno-historyczny. Nie wiąże swojej przyszłości z grafiką. Traktuję to jak hobby, pasję. Uwielbiam gotować i też chciałam właśnie iść do szkoły gastronomiszczej, jednak humanistyka jest bliżej mojemu sercu.

Jestem zwykłą piętnastolatką. Kocham spotykać się z przyjaciółmi kiedy tylko mam okazję. Jestem też strasznie dziecinna. Bajki Disney'a to życie. Amen. Mam bardzo dużo ulubionych artystów. Miedzy innymi: 5 Seconds Of Summer ♥ Miley Cyrus ♥ Ed Sheeran ♥ One Direction ♥ Green Day ♥ Coldplay ♥ Arctic Monkey i wiele innych. Nie mam określonego gustu muzycznego. Zresztą jak napisałam wyżej. W jednej chwili słucham spokojnych piosenek One Direction, w drugiej Green Day czy Nirvany.


Nie wiem czy jestem typowa, jak wszyscy. Chyba każdy jest orginalny i jedyny w swoim rodzaju. I ja właśnie taka jestem, jedyna w swoim rodzaju. Jestem kapryśna, leniwa, nie pomysłowa, dziecinna, słabo zawieram nowe przyjaźnie, obrażalska ale i miła, sympatyczna, nieśmiała, pomocna i wiele innych.

Cześć, jestem Danni, a Ty właśnie miałeś okazję poznać osobę, która chciała pozostać anonimowa w interniecie ale jej się nie udało. ♥

     Cześć! Tutaj, w blogosferze jestem znana jako Danni, jednak moje prawdziwe imię brzmi Weronika. Chodzę do drugiej klasy liceum ogólnokształcącego o profilu humanistycznym. Mam 17 lat. Po liceum chciałabym iść na pedagogikę, psychologię lub na wychowanie wczesnoszkolne. Uwielbiam gotować. Gdybym mogła praktycznie nie wychodziłabym z kuchni. Może stąd wyglądam, jak wyglądam. Mam 180cm wzrostu. Część ludzi, których spotykam mi, że powinnam zostać modelką, ale mnie nie kręci pozowanie do zdjęć i świecenie tyłeczkiem na prawie każdym z nich. No i figura nie ta. Druga z nich twierdzi, że powinnam trenować siatkówkę. I powiem szczere, faktycznie się nad tym zastanawiam, choć już dawno powinnam była zacząć. Ostatnio obudziła się we mnie fascynacja latami '80. Muzyka, szczególnie punk, styl, ideologia-to wszystko, co mnie ostatnio kręci. Zaczęłam słuchać również zupełnie innej muzyki. To co kiedyś było dla mnie paskudne i raniło moje bębenki, teraz jest najlepszą muzyką na świecie.
     Jestem tak bardzo aspołeczna. Mam tylko trzech prawdziwych przyjaciół i w sumie pięciu znajomych, z którymi czasem rozmawiam. Lubię zamykać się w tzw. mojej bańce i mieć w nosie cały otaczający mnie świat. Wtedy siadam na łóżku z kakao i czytam książkę, oglądam film lub po prostu myślę. Jestem baardzo obrażalska, kapryśna i leniwa oraz oczywiście nad wyraz nieśmiała. Mam całą masę marzeń, ale oczywiście około 90% z nich jest tak fantastyczna, że aż niemożliwa do spełnienia. Jestem niesamowicie mało konsekwentna. Nigdy nie spełniłam wyznaczonego przez siebie celu.
     Nie jestem interesującą osobą, przynajmniej w moim mniemaniu. Nie lubię pisać o sobie. Pisanie o sobie uważam za zbyt samolubne. Jednak Ty miałeś okazję poznać mnie, nie tylko od dobrej strony. Czy mocno się zraziłeś? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Followers